Windows 7 nyní ještě levněji
29.5.2016 4323 Views

Windows 7 nyní ještě levněji

Máte doma na svém počítači systém Windows XP a chcete upgrade na Windows 7. A nechcete utrácet velkou sumu za Windows Vista nebo Windows 10. Pokud ano, tak právě pro Vás máme připravenou skvělou nabídku. Jedná se o tzv. druhotné licence Windows 7. Nevíte, o co se jedná? V dnešním článku Vám tyto licence představíme.

Druhotná licence (used software) je nevyužitá licence, která je vykoupena od společností, které je již nevyužívají, a následně je další firma prodává zpět k zákazníkovi, který tyto licence naplno využije.

Tyto licence jsou převáděny v souladu s evropskou směrnicí o právní ochraně počítačových programů a na základně místních zákonů, licenční převod je akreditován několika rozhodnutími soudů a v neposlední řadě rozhodnutím Soudního dvora Evropské unie, který odstranil zbývající právní nejistoty, což je obzvlášť dobrá zpráva pro zákazníky, kteří mohou konečně s důvěrou těžit z nižších cen softwarových licencí. Toto soudní rozhodnutí představuje výrazný milník v oblasti informatiky, neboť stanoví, že právní jistota pro zákazníky druhotných softwarových licencí je plně zajištěna a výrobci nemohou svým zákazníkům zakázat, aby prodávaly své nadbytečné softwarové licence.

windows 7

Soudní dvůr Evropské unie rozhodl ve svém rozsudku, že obchodování s „použitými“ softwarovými licencemi je na půdě Evropské unie zcela legální. Výrobci software nemají podle soudu již nárok bránit dalšímu prodeji softwaru uvolněnému na volný trh

V praxi to znamená, že si pořídíte originální operační systém Windows 7 za třeba poloviční cenu. Jelikož aktualizace Windows 10, která je zdarma již brzy končí a pak bude velice drahá, tak právě nákup Windows 7 druhotné licence bude nejlepší variantou na nový operační systém pro Váš počítač nebo notebook. Všechny tyto licence mají svou záruku, a vy se stáváte pravoplatným majitelem. Licence Vám může být zaslána poštou nebo si ji můžete osobně vyzvednout v Ostravě.

Previous Homeopatie v těhotenství
Next Péče o keře v září

About author

You might also like

Tiskové zprávy

DRFG dluhopisy a investice

Dnes pro Vás máme článek o brněnské investiční skupině DRFG, která pomáhá v rozvoji Brna. Jedná se o společnost, kterou vlastní David Rusňak. Název DRFG vzniknul jako spojení iniciálu zakladatele a

Tiskové zprávy

Důchodové pojištění

Základní důchodové pojištění tvoří spolu s nemocenským pojištěním součást sociálního zabezpečení v užším slova smyslu. Popis systému Důchodový systém ČR je založen na povinném základním důchodovém pojištění podle zákona č. 155/1995 Sb., o důchodovém pojištění.

Tiskové zprávy

Poslanci schválili návrh zákona o úrazovém pojištění zaměstnanců

Poslanecká sněmovna schválila návrh zákona o úrazovém pojištění zaměstnanců. Cílem nového zákona, který vejde v účinnost 1. 1. 2008, je výrazně motivovat zaměstnavatele i zaměstnance k vytváření co nejlepších podmínek