Pro všechny dieselové vozy nabízíme kvalitní vstřiky a autobaterie

Inzertní server Autopes.cz v lednu roku 2018 začíná spouštět mimo inzerce aut na prodej nový projekt s názvem Prodej vstřiků. Více nám k tomu řekne provozovatel serveru, David Vaníček, který nám popíše, o co se jedná.

Nejprve auto inzerce, poté prodej náhradních dílů a teď prodej vstřiků a autobaterií?

Naše nabídka se rozšíří o prodej vstřiků a autobaterií, kvůli mé osobní špatné zkušenosti s koupí. Nejprve v lednu vstřiky a autobaterie budou dostupné až někdy v průběhu roku.

Mohl by jste nám přesně popsat, o co šlo?

Bohužel nemohu. Zkušenost se vstřiky se dostala až před soud, a právě teď probíhá, takže se nemohu vyjadřovat. Mohu to jen shrnout takto: Autorizovaný servis mi nabídl opravu přes 50 000 Kč, já do toho šel v domnění, že vše bude OK a zmýlil jsem se.

Autobaterie, to už je něco jiného. Opět moje chyba. Nechal jsem se zbytečně zahltit nepotřebnými informacemi a nakoupil špatně. Načež náš server nabídne nový vyhledavač, který Vám toto trápení usnadní, bude zde možné najít autobaterii podle typu auta.

Jestliže chceme nechat opravit vstřiky, repase, nové nebo použité?

Auta, která mají naježděno přes 100 000 km ročně, je lepší kupovat nové.

Jestliže jezdíte méně, pak se vyplatí repase.

Použité vstřiky se moc nedoporučují, ale jestliže nemáte finance, bude to Vaše jediná volba. Je to 50/50.

Dobrý, když zvolím repasi, bude to u Vás?

Ne, spolupracujeme se servisy BOSCH, které se o práci postarají. Můžeme zaručit nejvyšší kvalitu produktu. Cena je velice příjemná, jelikož máme množstevní slevy.

A co vstřiky použité?

No, jak jsem již zmiňoval, je to risk. 50/50. Vstřiky pochází z havarovaných aut, a proto k nim nabízíme záruku 14 dnů, během které ale můžete vstřiky vrátit a my Vám vrátíme peníze.

Previous Strojírenství jako tahoun české ekonomiky
Next Rodinné domy na klíč přinášejí své výhody

About author

You might also like

Tiskové zprávy

Důchodové pojištění

Základní důchodové pojištění tvoří spolu s nemocenským pojištěním součást sociálního zabezpečení v užším slova smyslu. Popis systému Důchodový systém ČR je založen na povinném základním důchodovém pojištění podle zákona č. 155/1995 Sb., o důchodovém pojištění.

Tiskové zprávy

Binární obchodování opcí

Binární opce patří do standardní nabídky investičních nástrojů již několik let, přesto jsou stále spojeny s několika mýty, které je v očích některých lidí zbytečně démonizují. Míru nedorozumění, která může

Tiskové zprávy

Strojírenství jako tahoun české ekonomiky

V dnešní době se dá podnikat už opravdu ve všem. Mnoho společností podniká ve stejných oborech, a tak svádí nekončící konkurenční boje, kdy se předhánějí o to, kdo bude mít větší