S reklamními deštníky budete na očích i v nepřízni počasí
7.11.2017 1512 Views

S reklamními deštníky budete na očích i v nepřízni počasí

Sychravé podzimní počasí se v posledních dnech stalo každodenní realitou. Klasické rozdávací reklamní předměty jsou spíše na ústupu a do popředí se dostávají ty praktické, například reklamní deštníky.

Většina propagačních předmětů ukazuje logo společnosti pouze člověku, který dárek v danou chvíli používá. Jenom málokdo na veřejnosti vytáhne diář, hrníček nebo propisku a navíc takovým způsobem, aby si loga detailněji všimli i náhodní kolemjdoucí.

Tento problém za vás dokážou vyřešit reklamní deštníky, které jednoduše nejdou přehlédnout. O to víc, pokud jsou navrženy a zpracovány originálním a poutavým způsobem. Kromě veřejné propagace jimi potěšíte i vaše zaměstnance či klienty, kteří praktický dárek v podobě deštníku rozhodně ocení.

Atraktivní reklamní předmět na míru

Reklamní deštník nalezne využití v průběhu celého roku. Při jeho výrobě lze volit ze čtyř základních typů – tyčového manuálního, tyčového automatického, skládacího manuálního a skládacího automatického. Tyčové deštníky působí více seriózně, naproti tomu skládací se jednoduše vejdou do každé kabelky či kufříku.

Stavba deštníku se plně přizpůsobí požadavkům a potřebám pro propagaci. Není problém například dřevěná rukojeť, průhledná, čtvercová, či větru odolná konstrukce. Slaďte logo vaší firmy se širokou paletou barev potahu, nebo jej nechte vygravírovat přímo na rukojeť deštníku. Pro náročnější klienty jsou k mání i luxusnější dvouvrstvé bouřkové deštníky, které vás ani v tom nejhorším počasí nenechají na holičkách. Reklamní deštníky sklízí úspěchy v podmínkách, kde jiné propagační předměty selhávají.

Máte o deštníky zájem nebo byste si rádi prohlédli kompletní nabídku produktů? Neváhejte se obrátit na reklamní agenturu Propaq, která vám ochotně pomůže s výběrem a zároveň zajistí, aby výsledný produkt přesně odpovídal vašim představám.

Previous Získejte vzdělání s dotací EU
Next Jak si pěkně zpříjemnit vybavení domu?

About author

You might also like

Tiskové zprávy

Rychlá půjčka

Dnes pro Vás máme článek na téma finance a půjčky. Pokud Vás tato oblast zajímá, tak pro Vás máme užitečné rady a tipy. Rychlé půjčky jsou pohodlným a dostupným finančním

Tiskové zprávy

Poslanci schválili návrh zákona o úrazovém pojištění zaměstnanců

Poslanecká sněmovna schválila návrh zákona o úrazovém pojištění zaměstnanců. Cílem nového zákona, který vejde v účinnost 1. 1. 2008, je výrazně motivovat zaměstnavatele i zaměstnance k vytváření co nejlepších podmínek

Tiskové zprávy

Binární obchodování opcí

Binární opce patří do standardní nabídky investičních nástrojů již několik let, přesto jsou stále spojeny s několika mýty, které je v očích některých lidí zbytečně démonizují. Míru nedorozumění, která může