Proč využít VPS servery
9.4.2016 1924 Views

Proč využít VPS servery

Máte či plánujete vlastní web či eshop? Pak jistě víte, že je potřeba pořídit si webhosting a doménu. Webhosting se hodí spíše pro chod webových stránek. Chcete-li aby váš eshop fungoval jak má, aby byl úspěšný, je potřeba pořídit si eshopu odpovídající a rychlé řešení. Tím řešením je VPS server na KVM virtualizaci. Může se využívat pro hostování webů, ukládání a odesílání emailů i k distribuci webových aplikací, apod.

VPS server na KVM virtualizaci pro úspěšný eshop

VPS server je optimální řešením mezi klasickým sdíleným hostingem a dedikovaným serverem. Virtuální privátní server nabízí virtuální prostředí s částečnou nebo úplnou hardwarovou virtualizací. Virtuální privátní server se chová jako klasický dedikovaný server na vlastním odděleném prostředí s garantovaným výkonem a vyhrazenými systémovými prostředky. VPS servery od mydreams.cz garantují systémové prostředky a výkon bez agregace. Zákazník tak získá úplný přístup k serveru, který nabízí úplně stejnou funkčnost jako dedikovaný server. Virtuální privátní server je však mnohem spolehlivější, dostupnější a hlavně bez prvotní investice do pořízení vlastního hardwaru.

Virtuální privátní server může obsahovat administrační rozhraní pro zřizování vlastních hostingů a dalších hostingových služeb. Klient touto administrací získá vlastní neomezený multihosting s pravidly, který si sám stanoví. Při objednávce VPS hostingu s administračním rozhraním, např. ISPConfig3, klient nemusí mít žádné znalosti s linux systémy a přitom získá kvalitní VPS server pro své projekty.

Výhody VPS serveru

  • VPS servery vám umožní spravovat si svůj eshop sami, případně si můžete pořídit virtuální server zároveň se správou.
  • VPS jsou nastavovány jednotlivým potřebám zákazníků. Co se týče soukromí, fungují jako samostatný fyzický stroj, mohou být nakonfigurovány pro spouštění serverového software.Podle potřeb můžete virtuální servery kdykoliv přidávat a měnit.
  • Konfigurace virtuálního serveru může zahrnovat dle vašich potřeb webový server, databázi, emailovou službu, nebo nějakou aplikaci, která byla vyvinuta a je připravena k distribuci.
  • Servery jsou velmi flexibilní a škálovatelné, čímž se liší od klasického webhostingu
Previous Reprodukční imunologie a její centra
Next Sezení v okenním výklenku jako za starých časů

About author

You might also like

Tiskové zprávy

Zaměstnanci v kovovýrobě si mohou své šéfy vybírat

Každý jistě slyšel o aktuální zaměstnanecké krizi, která se uhnízdila v České republice. Postrádají se zaměstnanci takřka v každém oboru, nejvíce se hledají řemeslníci a IT specialisté, ale před nedávnem k nim přibyli

Tiskové zprávy

Windows 7 nyní ještě levněji

Máte doma na svém počítači systém Windows XP a chcete upgrade na Windows 7. A nechcete utrácet velkou sumu za Windows Vista nebo Windows 10. Pokud ano, tak právě pro

Tiskové zprávy

Získejte vzdělání s dotací EU

11. se znovu spustil příjem žádostí do jednoho z nejatraktivnějších dotačních titulů. Program Podpora vzdělávání zaměstnanců umožňuje získat prostředky na vzdělávání zaměstnance či OSVČ včetně náhrady mzdy. Peníze můžete získat i