Police v koupelně: Pro více pořádku
25.8.2016 2355 Views

Police v koupelně: Pro více pořádku

Patříte mezi ty majitele koupelen, kteří mají ručníky v koupelně nebo mezi zbytkem, kteří je skladuje ve vestavěné skříni v jiné části příbytku? Při zařizování koupelny dbáme především na funkci a na naše pohodlí. To, co by mohlo každému usnadnit pobyt v koupelně, jsou nástěnné police.

Triky na výběr Moderní koupelny jsou zbaveny zařízení, které místo přeplňuje a dělá jeho atmosféru těžkopádnou. Skříňky v minimalistickém stylu se snaží splynout se stěnou a tvářit se přitom velmi nenápadně. Zrcadlový povrch představuje další rafinovaný trik, jak nechat skříňku v prostoru opticky zmizet. Police sice nemají za úkol působit, jako by v ní ani nebyly, ale jejich místo je v nich naprosto zasloužené.

Retro spíše ne S otevřenými policemi se setkáme zejména v koupelnách, které jsou inspirovány welness centry, kde výstavka ručníků je na běžném pořádku. Pokud váháme či police do koupelny nainstalovat nebo raději se o to vůbec nepokusit, měli bychom popřemýšlet do jaké míry si přejeme ji mít praktickou. Pod policemi si nemusíme vybavit design před více než dvaceti let, který ovládl slovenské koupelny.

Místo pro věci Podívejme se na umístění polic do koupelny iz jiné – ještě pozitivnější stránky. Kouskem dřeva nebo jiného materiálu perfektně personalizovat koupelny. Jeden detail nám pomůže vyřešit dilema, co udělat s věcmi, pro které potřebujeme nutně najít své vlastní místo. Kromě počtu a velikosti samotných polic má na vzhled koupelny vliv i jejich barva, materiál a nepochybně i tloušťka.

Vestavěné police Pamatujme, že dělat věci bezhlavě se nevyplácí. Umístění polic do koupelny bude vždy reflektovat náš vkus. Uplatnit jejich přítomností v koupelně jiný styl není zakázáno, ale právě naopak. Trochu v ní udělají příjemný rozruch. Vestavěné police tvoří nedílnou součást koupelny. O jejich zvěčnění se pravděpodobně na nejbližší roky postaral uvědomělý projektant nebo naše tvůrčí maličkost.

Ručník-dekorace Díky policím umíme v koupelně udržovat lepší pořádek. Pokud máme k dispozici sadu vkusných ručníků v totožné barevné kombinaci bylo by škodou, kdybychom jimi nedekorovali prostor. Měkký materiál dokáže zútulnit atmosféru. A navíc je výhodné mít po ruce osušku, když vyjdeme úplně mokří z vany nebo ze sprchy. V případě, že netrpíme zapomnětlivostí. Ručník ve skříni mimo koupelny nás potrápí.

Previous Bazální teplota před otěhotněním a v těhotenství
Next Na špatné ubytování či jídlo je třeba na dovolené stěžovat ihned

About author

You might also like

Bydlení - Reality

Ploty a jejich funkce

Ploty jsou od nepaměti zcela běžnou součástí našich domů a hlavně pozemků. Jsou už tak spjaté s naším bydlením, že si jejich přítomnost vlastně ani neuvědomujeme a už vůbec nepřemýšlíme

Bydlení - Reality

Pěkná koupelna již od několik eur

Obnovu koupelny se nedá donekonečna odkládat. Opotřebovaná sanita a úřadující vodní kámen změní koupelnový prostor za roky k nepoznání. Zařízení koupelny se nedá ale svépomocí vyrobit, a proto se musíme

Bydlení - Reality

Výhody a nevýhody plovoucí podlahy

Při realizaci pokládky a výběru vhodné podlahové krytiny se klient většinou zaměřuje na celkovou cenu. Pouze málo lidí se může rozhodovat podle srdce a očí. Vždy se musí zohlednit kvalita,