Podnikejte s jedničkou na trhu!

Podnikejte s jedničkou na trhu!

Podnikat se dá dnes ve všech oborech, jenom je třeba vědět, jaký obor nás vlastně baví a do jakého oboru jsme schopni přinést něco nového, nějaké nové nápady. Pokud milujete jídlo, měli byste si založit restauraci, jestli jste nadšencem rychlého občerstvení, založte si franšízu třeba Bageterie Boulevard. Jestliže se však vyznáte v BOZP a v požární ochraně, zkuste začít spolupracovat se společností Extéria, kterou tak pomůžete rozšířit do dalších měst.

Firma Extéria nyní podniká na základě franchisingu. Rozšiřuje se tedy na základě poboček, které mají pod velením franšízanti. Pro franšízanty je tato firma zlatý důl, protože až po pět let budou mít možnost pasivního příjmu. Kromě toho jsou zde nízké vstupní i provozní náklady, tudíž není potřeba mít naspořený velký kapitál.

Otázkou však je, čím se vlastně společnost Extéria zabývá.

Něco o firmě Extéria:

Firma Extéria je na trhu už nějaký ten pátek. Za ta léta si nasbírala kupu zkušeností. Dnes je jedničkou na českém, ale i slovenském trhu. Firma má nyní už více jak pětadvacet poboček, a to nejen v České republice, ale taky na Slovensku.

Společnost Extéria se zaměřuje na BOZP a na PO. Pomáhá podnikatelům s těmito dvěma nutnostmi. Díky tomu se podnikatelé vyvarují velkým pokutám, které jsou stanoveny státními orgány při neohlášené kontrole. Až čtyřicet procent podnikatelů si může přijít při neohlášené kontrole až na statisícové pokuty, protože nemá „ani páru“ o tom, co to vlastně požární ochrana či bezpečnost a ochrana zdraví při práci je.

Buďte spasitelem podnikatelů!

Pokud se rozhodnete založit si pobočku této značky, budete spasitelem podnikatelů. Budete se o jejich BOZP a PO starat, tudíž nedovolíte, aby dostali nadměrné pokuty. Podnikatelé budou platit raději za vaše služby, než aby zaplatili nemilosrdně vysoké sankce státním orgánům.

Previous Zaměstnanci v kovovýrobě si mohou své šéfy vybírat
Next Jaké je využití oceli v dnešním strojírenství?

About author

You might also like

Marketing

Požadavky na zdravotnický nábytek dle vyhlášky

Každý lékař, zubař, laborant nebo jiný lékařský pracovník, který si chce pořídit do své ordinace nový lékařský nábytek, musí myslet nejen na to, jak bude takový nábytek vypadat a jak

Marketing

Serverhosting a nové technologie

Server housing (nebo server hosting) je služba pronájmu nebo umístění serveru v prostorách datacentra poskytovatele. Zákazník má plně k dispozici celý server, není nikým omezován a může na něm provozovat

Marketing

Jak vybrat nejlepší erotický masážní salón

Erotická masáž je smyslným prožitkem, který vás nejen dovede k sexuálnímu uspokojení, ale obohatí také vaši duši. Ve většině velkých měst, Prahu nevyjímaje, najdete desítky i stovky nejrůznějších masážních salónů,