Pět kuchyňských inspirací
14.6.2016 1133 Views

Pět kuchyňských inspirací

Co byste řekli na to, kdyby kuchyňskou linku někdo vybral za vás? Jistě by šlo o milé překvapení, ale zda by se setkalo s dalším pochopením, je sporné. Rádi bychom vám představili pět typů kuchyní, které vás mohou inspirovat. Jednotlivou volbu už ale necháme na vás.

Ať žije styl Když se rozhlédneme kolem sebe, zjistíme, že každá kuchyň tvoří ve své podstatě unikát. Dispozice, světelné podmínky, zbylé vybavení a doplňky se rovnoměrně podílejí na její celkovém vyznění. Tento prostor však v rámci domácnosti popularizuje styl. V kuchyni nejen vaříme, ale i popíjíme kávu a setkáváme se s rodinou a přáteli.

Reprezentantka Kromě důrazu na funkci klademe význam i na estetické hledisko. Kuchyně zdárně reprezentuje náš vkus a náladu. I zdánlivě stroze zařízená místnost může upoutat naši pozornost originálními detaily. Při zařizování kuchyně od podlahy až po strop musíme počítat s větší investicí, neboť se toho od položky k položce řádně nasbírá.

Výrazná stěna Barevná kuchyňská zástěna sice představuje „radikální“ řešení, ale s vynikajícím výsledným efektem. Pokud hledáme způsob jak rozzářit kuchyni, tak toto jeden ze způsobů, jak nám vyčarovat úsměv na tváři. Správně použitý výrazný odstín zbaví kuchyni šedi a udělá z ní místo, které budeme jednoduše milovat a uctívat.

Tmavé dřevo, kov Pokud přemýšlíme nad luxusní kuchyní, jen jsme si ne zcela jisti její podobou, vyplatí se vsadit na klasiku. Dřevo v kombinaci s kovovými prvky, tmavé odstíny a případně kožené židle spoluvytvářejí nepřekonatelnou kombinaci. I když v této kuchyni pomineme hravou náladu, zato se popere s časem jak se nám zatím ani nesní.

Omlazování Tradiční kuchyně, největší favoritky, potřebují občas omladit a proto tvůrci kuchyní sahají po mozaikovém obkladu, který kráčí ruku v ruce se současným designem. Prostor kuchyně můžeme v tomto případě pěkně dotvořit i barevnou sadou hrnců, která se bude pyšně vyjímat na sporáku v pozadí s pestrými a nepřehlédnutelnými mozaikami.

Žádná rebelka Při klasicky laděných domácnostech, kuchyni nikdy nestavíme do pozice nevyzpytatelné rebelky, ale právě naopak. Snažíme se, aby zapadla. Šedá barva v kombinaci s rafinovanými tvary a neotřelou strukturou kuchyňské linky, se nikdy neocitne v role Popelky. Šedé kuchyně mají svou vážnost a my ji nepodceňujeme.

Sofistikovanost Při potřebě kuchyni provzdušnit a pojmout ji jinak než obvykle, se nabízí možnost vyzkoušet industriální design, který působí na jedné straně chladno a neosobně, ale na druhé straně se vyznačuje vlastnostmi, které při jiném typu kuchyní nenajdeme. Sofistikovaná kuchyňská sestava sestává z nezničitelného materiálu a otevřených úložných prostorů.

Previous Epilepsie v těhotenství
Next Spánek na královské posteli

About author

You might also like

Bydlení - Reality

Ovocná zahrada: Únor ve znamení řezů

Rychlá výstavba rodinných domů si vyžádala svou daň. Malé pozemky s trávníkem a několika tújemi nejsou stavěné na to, aby se staly domovem pro ptáky. Hnízdění bez stromů není bohužel

Bydlení - Reality

Podlahové topení se určitě vyplatí

Instalováním podlahového topení můžete ve vašem domě nebo bytě dosáhnout stavu, kterému říkáme tepelná pohoda. Je to stav, kdy máte doma ideální teplotní podmínky: není vám příliš zima a cítíte

Bydlení - Reality

Pohádkově velká sedačka skutečností

Sedačka, sedací souprava nebo gauč dělají obývací pokoj, tím čím je. Dávají její vlastní tvář a formují její charakter. Bez místa, kde bychom se mohli pohodlně usadit, by to asi