Parní lázeň: I v sprchovém koutu
18.5.2016 1369 Views

Parní lázeň: I v sprchovém koutu

Toužíte se doma cítit jako v lázních? Nechat své unavené tělo a mysl odpočívat v parní lázni, dopřát si kvalitní masáž a nevystrčil přitom paty z domu? Toto vše můžete mít. Stačí, když si místo obyčejného sprchového koutu ve své koupelně necháte instalovat parní lázeň.

Turecko doma Modulový koncept tureckého lázně hammam umožňuje vytvořit parní lázeň podle vlastních představ a na místě, kde se vejde klasický sprchový kout. Velikost a případný tvar tureckého koupele si určíte podle toho, zda při saunování chcete sedět nebo ležet. Nejmenší možný varianta se vejde do sprchového koutu s rozměry 80 x 100 cm, největší má rozměr 160 x 160 cm. Volnou ruku máte při výběru vnitřního vybavení, ať už jde o vzhled armatury a sprchy, hydromasážní trysky nebo sedadla.

Uvolněte se, prosím Systém parní lázně obsahuje parní generátor s digitálním ovládáním, kolorterapiou a aromaterapií, skleněné panely a dveře. Dveře jsou speciálně upraveny tak, aby propouštěly vzduch, ale bránili úniku páry. Při parní lázni vytváří generátor páru s teplotou asi 45 – 60 ° C při stoprocentní vlhkosti vzduchu. Ovládací panel může být umístěn před vstupem do sauny nebo přímo v ní. Pobytem v teplé páře se tělo zahřeje, zrychlí se metabolismus a organismus se očistí od škodlivin. Tělo se zbaví napětí, zvýší se elastičnost vaziva a svalstva, což zmírní křeče a bolesti. Klouby a svaly jsou díky tomu pohyblivější. Prokrvená pokožka je pružnější, napjatější, čistší a krásnější. Inhalace páry pročišťuje dýchací cesty, zbavuje jejich hlenů.

Montovaný box Jednodušším řešením, co se týče přípravy a montáže je montován box. Dá se nainstalovat na místě stávajícího sprchového koutu. Je cenově dostupnější, ale vybírat si můžete jen z typizovaných tvarů a rozměrů. V boxu se nachází několik nastavitelných trysek, které vám namasírovat různé části těla – šíji, záda, lýtka, stehna či ramena. Soustavu může doplňovat jehličková hydromasáž chodidel, která je kombinovaná s masážními válečky. Součástí boxu je hlavová a ruční sprcha. Box kombinuje obyčejné sprchování, hydromasáž a parní funkci, která se ovládá pomocí elektronického panelu. Potěšení z pobytu v uzavřeném prostoru zvýší zabudované reproduktory, které lze připojit na CD přehrávač, telefon či rádio.

Sprcha + sluneční lázeň Multifunkční kabina toho dokáže mnohem více. V jediném prostoru si můžete užít hydromasáž, parní a sluneční lázeň, čímž znásobíte požitek z domácího relaxování. Solárium je vybaveno profesionálními zářivkami, které zaručují rovnoměrné a přirozené opálení. Nejlepšího účinku dosáhnete právě po absolvování parní lázně. Procedury si můžete užívat při příjemné hudbě. Přidanou hodnotou multifunkční kabiny je aromaterapie s esencemi levandule, citrusů nebo eukalyptu a terapie barevným světlem tzv. chromaterapia. Vdechování vlhkého vzduchu prosyceného esencemi znásobuje jejich příznivý účinek na organizmus.

Previous Cykloturistika
Next Přípravy před svatbou

About author

You might also like

Bydlení - Reality

Pobyt na zahradě

Jakmile se ukážou první jarní pupeny, láká nás to do zahrady či na květinové balkony. Je zábavné koupit si první cibulky květin a přemýšlet o tom, jak krásně budou vypadat,

Bydlení - Reality

Podsvícené stoly jako stvořené pro párty

Žádná oslava se neobejde bez toho, aby se na stole, stěnách nebo pod stropem nenacházela nějaká speciální ozdoba. Přelom let se pokládá za významnou a zejména kolektivní oslavovanou událost, která

Bydlení - Reality

Jak se provádí oplechování komínu

Komín má svou doslova přednastavenou funkci pro odvádění spalin z útrob bytových jednotek, rodinných domů, ale i činžovních domů nebo chat a chalup. Každým rokem je nařízena revize komínu speciální