Originální koupelna: S křídovou tabulí
18.4.2016 1416 Views

Originální koupelna: S křídovou tabulí

Nápady jsou na to, aby se realizovaly. Uznáváme, že jejich obhajoba nebývá někdy lehká, ale když se dobře uchytí a setkají se s pochopením, rozšíří se do světa jako dobrá zpráva. Křídová tabule v koupelně na první pohled způsobí možná šok, ale druhé shlédnutí si vynese uznání.

Efektní řešení Koupelny, šedé eminence domácností, zvyknou občas vyjít ze své komfortní zóny a upřou na sebe celou pozornost. Ale ne z důvodu, že by v nich prasklo vodovodní potrubí, ale díky svému nepřehlédnutelnému designu. Originální řešení místa si nemusí vyžádat náročnou finanční investici, aby se o něm mohlo ve velkém vyprávět.

Ze školy domů Křídovou tabuli bychom hledali ve škole, po novém na chodbě či v kuchyni. Ale vůbec by nám ani ve snu nenapadlo hledat ji a natož instalovat na stěnu v koupelně. Zaběhané pravidla jsou však na to, aby se spolehlivě bořily. V čem spočívá její výhoda? Možnost na ni zaznamenat naše spontánně čmáranice a aktuální myšlenku z ní dělají unikátní objekt.

Příjemný kontrast Černá tabule s vodou ale není velká přítelkyně. Když chceme experimentovat se vzhledem koupelny, měli bychom postupovat uvážlivě, abychom se za konečný výsledek nemuseli stydět. Stěna za umyvadlem může na sebe nabrat neobyčejnou podobu. Jednoduchou bílou sanitu můžeme konfrontovat s černým pozadím s barokní ornamentální výzdobou.

Obnovený vzhled Největší výhoda křídových tabulí spočívá v tom, že díky nim můžeme dolaďovat vzhled koupelny podle libosti. Stačí se nadchnout nějakým konkrétním motivem a přenést ho na stěnu. Designéři používají podobnou fintu iv ložnici, do které se z prostorových důvodů nevejde čelo postele. Vytvoření jeho iluze si pochvaluje nejeden majitel domácnosti. Inspirace příkladem Při realizaci netuctové koupelny nás nemusí zaplavit žádné obavy, že by se tabule nevešla do malé, nebo se nehodila do velké koupelny. Černá plocha se v jakékoli místnosti postará o dramatický look v dobrém slova smyslu. Excentrickou výzdobu ocení i naši hosté, kteří se touto ideou nadchnou a inspirují ještě jako my před nedávnem. Černou tabuli aplikujme pouze na jednu ze stěn, abychom koupelnu neproměnili na tmavou komoru, která by nám mohla v tom horším případě nahánět i strach.

Previous Správné dveře pro váš interiér
Next IUI - inseminace

About author

You might also like

Bydlení - Reality

Dřevo do krbu z japonských topolů

Pokud vlastníte dům, který je zapotřebí takřka celoročně vytápět, určitě si dobře rozmyslíte strategii nákupu vyhovujícího kotle na ty správná paliva. V dnešní době se každá úspora oceňuje, ovšem o

Bydlení - Reality

Police v koupelně: Pro více pořádku

Patříte mezi ty majitele koupelen, kteří mají ručníky v koupelně nebo mezi zbytkem, kteří je skladuje ve vestavěné skříni v jiné části příbytku? Při zařizování koupelny dbáme především na funkci

Bydlení - Reality

Plísně v koupelně: Jak na ně?

Plísně  nevypovídají o čistotě vašeho příbytku, pouze o přítomnosti některých negativních jevů. Můžete mít doma prostředí bez nejmenší spinkat, ale bez dobrého větrání vlhkých prostor se dříve či později objeví