Nejoblíbenější ojeté auto je Škoda Fabia
8.6.2016 117 Views

Nejoblíbenější ojeté auto je Škoda Fabia

Na Slovensku a v Česku patří mezi nejžádanější i Octavia a Ford Focus.

Mezi zákazníky autobazarů je největší zájem o vozy české automobilky Škoda. Vyplývá to z prodeje ojetých automobilů v autobazarech AAA Auto v prvním pololetí 2015.

Více než 26% ze všech prodaných automobilů je od mladoboleslavského výrobce. Nejžádanějším automobilem se ve zmíněném období stal model Fabia, který si vybral každý desátý zákazník.

Zákazníci na slovenském a českém trhu se ve svých preferencích překvapivě shodují, protože hned první čtyři příčky v obou žebříčcích obsadili stejné modely automobilů.

Nejžádanější byla Škoda Fabia s podílem 11% na slovenském trhu a podílem 12% na českém. Na druhém místě se umístila Octavia s 9 procentním u nás a 11 procentním podílem v Česku. Třetí místo obsadil Ford Focus, který si vybralo už jen 3% zákazníků v obou zemích. O něco menší zájem byl o čtvrtý Volkswagen Passat.

I na ruském trhu patří Škoda mezi vyhledávanějším značky. Octavia se tam umístila v prvním pololetí na druhém místě za prvním Fordem Focus, který si v Rusku vybralo 5 procent zákazníků.

Previous Pěkná koupelna již od několik eur
Next Poctivý zděný dům

About author

You might also like

Rodina

Dětský bazar, kde se dá nakoupit levněji

Ještě donedávna jsme mohli býti svědky kamenných bazarů. Místo, kde se střetávala nabídka s poptávkou ve velmi stěsněném prostoru, nejčastěji v rámci jednoho města a přilehlého okolí. Doba však pokročila

Rodina

IUI – inseminace

IUI – inseminace Jedna z metod asistované reprodukce je tzv. inseminace, která patří k těm jednodušším zákrokům. Inseminace se provádí v případech léčby lehčích poruch mužské plodnosti. Pokud je kvalita

Rodina

Homeopatie v těhotenství

Každá žena prožívá v těhotenství chvíle plné očekávání, ale i úzkost, aby celé těhotenství přežila ve zdraví nejen ona, ale i její budoucí děťátko. Léčba chorob v tomto období se