Nejoblíbenější ojeté auto je Škoda Fabia
8.6.2016 178 Views

Nejoblíbenější ojeté auto je Škoda Fabia

Na Slovensku a v Česku patří mezi nejžádanější i Octavia a Ford Focus.

Mezi zákazníky autobazarů je největší zájem o vozy české automobilky Škoda. Vyplývá to z prodeje ojetých automobilů v autobazarech AAA Auto v prvním pololetí 2015.

Více než 26% ze všech prodaných automobilů je od mladoboleslavského výrobce. Nejžádanějším automobilem se ve zmíněném období stal model Fabia, který si vybral každý desátý zákazník.

Zákazníci na slovenském a českém trhu se ve svých preferencích překvapivě shodují, protože hned první čtyři příčky v obou žebříčcích obsadili stejné modely automobilů.

Nejžádanější byla Škoda Fabia s podílem 11% na slovenském trhu a podílem 12% na českém. Na druhém místě se umístila Octavia s 9 procentním u nás a 11 procentním podílem v Česku. Třetí místo obsadil Ford Focus, který si vybralo už jen 3% zákazníků v obou zemích. O něco menší zájem byl o čtvrtý Volkswagen Passat.

I na ruském trhu patří Škoda mezi vyhledávanějším značky. Octavia se tam umístila v prvním pololetí na druhém místě za prvním Fordem Focus, který si v Rusku vybralo 5 procent zákazníků.

Previous Pěkná koupelna již od několik eur
Next Poctivý zděný dům

About author

You might also like

Rodina

Pohyby plodu: první kroky dítěte.

Malý krok pro lidstvo… a velký krok pro nastávající rodiče. Až do prvního pořádného kopnutí děťátka v břiše, představuje těhotenství více či méně rozmazaný obraz na ultrazvuku. Po prvním pořádném

Rodina

Rodiče s dětmi slavili svůj den v ZOO

Ministerstvo práce a sociálních věcí uspořádalo ve spolupráci se ZOO Praha a nestátními neziskovými organizacemi netradiční oslavu Mezinárodního dne rodiny. Akce se konala 16. května v Zoologické zahradě Praha a

Rodina

V péči o nemocné dítě by se měli rodiče střídat

Na začátku prosince se konalo zasedání poradního orgánu vlády – Rady vlády pro rovné příležitosti žen a mužů. Rada přijala dvě doporučení pro vládu České republiky. První doporučení se týká