Je fusák do autosedačky nutný?

Je fusák do autosedačky nutný?

Pokud jde o finance, mnohdy zapomínáme na své nejbližší a raději se snažíme nutnost nákupu ukrýt pod neprověřené mýty z nejrůznějších fót. Na trhu se vyskytuje celá řada zavinovačce, dek, ale i fusáky do autosedačky. Ovšem jen málo která matka si tento ochranný doplněk pořídí. Raději se odkážou na diskuze, kde si maminky předávají rady a navzájem si notují v polopravdách. Pojďme se podívat na důležitost fusáku do autosedaček a po přečtení tohoto článku sami uznejte, zda je fusák opravdu tak zbytečný, jak se říká. Jak praví odborníci, tak fusák do autosedačky je zkrátka základ bezpečnosti a ochrany před prochladnutím.

Fusák do autosedačky je základ

Nezáleží na tom, zda máte doma malého prcka, nebo již roční batole, které se pozvolna snaží prozkoumávat vzdálenější svět. Jestli se rozhodnete obejít bez zimního fusáku, riskujete tak zdraví svého dítěte.

Moderní výrobci kočárků tyto fusáky zhotovují přímo pro dané modely svých kočárků. Získáte tak fusák v obdobných barvách a v odpovídajícím rozměru. Investice se většinou navýší o 2 až 3 tisíce, ale jestli budete s miminkem jezdit po výletech, do hor, na chatu, určitě se nenechte zlákat k nákupu fádní deky.

Jaký fusák koupit

U fusáku se soustřeďte především na použitý materiál při výrobě. Na trhu se vyskytují vysoce kvalitní beránky, které jsou uvnitř maximálně hřejivé a měkké. V případě, že výlety neplánujete a budete se svým miminkem převážně doma, občas vyrazíte na nákup, stačí vám zcela obyčejný.

U fusáku zohledňujeme i různé otvory, zapínání a nastavitelnost dle počasí. Čím kvalitněji vyrobený, tím více možností bude poskytovat. Zda si budete kupovat fusák do autosedačky, zohledněte, jak často a jak dlouho bude dítě v autosedačce pobývat venku. V autě a obchodě k zahřátí postačí jednoduchá deka.

Previous Dětský bazar, kde se dá nakoupit levněji
Next Jak správně vybrat zimní fusák

About author

You might also like

Rodina 0 Comments

Co nejvíce opuštěných a ohrožených dětí by mělo vyrůstat v rodinách

Ministerstvo práce a sociálních věcí (MPSV) zorganizovalo spolu s International Foster Care Organization prezentaci mezinárodního srovnávacího výzkumu „Zjišťování počtu a charakteristiky ohrožených dětí mladších tří let v ústavech v Evropě“.

Rodina 0 Comments

V čom do spoločnosti, ak ste tehotná?

Spoločenské akcie sú určené aj pre tehotné dámy. Veď tehotenstvo predsa nie je žiadnou prekážkou. Stačí sa len dokonale pripraviť, na akcií sa zďaleka vyhýbať alkoholickým nápojom a aj bez

Rodina 0 Comments

Koordinační skupina k 10. výročí roku rodiny

Ministerstvo práce a sociálních věcí ustavilo koordinační skupinu, jejímž posláním je mimo jiné: – koordinovat aktivity na celonárodní úrovni – iniciovat prorodinná opatření a projekty – zpracovávat konkrétní podněty pro

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply