Jaké těhotenské oblečení je pro vás nejvhodnější?
15.1.2018 1165 Views

Jaké těhotenské oblečení je pro vás nejvhodnější?

Čekáte miminko, vaše bříško již pomalu narůstá a vy si v šatníku připravujete přihrádky pro vaše nové kousky těhotenského oblečení? V dnešní době máme mnoho internetových obchodů které se zaměřují na kompletní výbavu pohodlného těhotenského oblečení. Každá budoucí maminka je originální, jedna upřednostňuje elegantní společenské těhotenské oblečení, druhá zase dává přednost sportovnějším kouskům oblečení. Ve všech případech bychom měly vybírat z moderních a pohodlných materiálů, ať už jde o kolekci běžnou či společenskou. Nestyďme se tedy vystavovat naše rostoucí bříška a pojďme se zaměřit, jak nejlépe a kdy s nakupováním začít.

Kdy začít s výběrem a oblékáním těhotenského oblečení?

U každé nastávající maminky je začátek výběru a nákupů zcela odlišný. Jsou ženy, které nabírají na svých partií již v prvních týdnech a měsících těhotenství rychleji, než ženy u kterých kolikrát i v druhém trimestru nepoznáme, že děťátko čekají.

Základem veškerého sortimentu těhotenského oblečení je pohodlnost a lehkost, zejména bychom se měly soustředit na elastické, pletené materály, které jsou pro pomalu narůstající partie ty nejvhodnější, aby jste je mohla užívat v celém vašem průběhu těhotenství.

Co nám v šatníku určitě nesmí scházet?

Začneme tím, že budoucí maminky bývají v těhotenství citlivější, než obvykle. Musíme zase dbát na kvalitní materiály veškeré výbavy těhotenského oblečení. V novém šatníku nesmí chybět spodní prádlo, vhodná podprsenka v těhotenství je velmi důležitá.

Vybrat si správnou a užitečnou podprsenku nebude složité, důležité je, aby se lehce přizpůsobovala změnám tvaru poprsí a určitě neobsahovala kostice. Důležité jsou i těhotenské kalhotky, které se nejpraktičtěji nosí uplně beze švů, jsou pohodlné a dobře přiléhají. Pak už je jen na našem stylu jaké těhotenské šaty, kalhoty, svetříky, tuniky a kabátky nebudou chybět v naší maminkovské šatně.

Previous Jak vybrat a kdy začít nosit těhotenskou podprsenku
Next Jak se oblékat v těhotenství

About author

You might also like

Rodina

Milování se v těhotenství nevzdávejte, jen buďte opatrnější.

Někteří muži odmítají spát se svou těhotnou partnerkou. Prý by tím dítěti ublížili. Mnohé ženy naopak během těhotenství zažívají pocity, které předtím nikdy neměli. Sexuální život v těhotenství je jiný.

Rodina

Složité koláče jsou už pasé

Složité koláče jsou už pasé. Napadnou vás při představě svatebních koláčů složité řezy s třemi nádivkami? Pryč s nimi! Časy těžkých, mastných a na výrobu složitých řezů všech druhů již

Rodina

Cestujte na vlastní pěst

Naberte odvahu a zkuste to. Možná vás kouzlo nezávislého cestování zláká natolik, že dáte navždy sbohem nabídkám cestovních kanceláří a bude záležet jen na vás, kam, kdy a za kolik.