Jaké těhotenské oblečení je pro vás nejvhodnější?
15.1.2018 399 Views

Jaké těhotenské oblečení je pro vás nejvhodnější?

Čekáte miminko, vaše bříško již pomalu narůstá a vy si v šatníku připravujete přihrádky pro vaše nové kousky těhotenského oblečení? V dnešní době máme mnoho internetových obchodů které se zaměřují na kompletní výbavu pohodlného těhotenského oblečení. Každá budoucí maminka je originální, jedna upřednostňuje elegantní společenské těhotenské oblečení, druhá zase dává přednost sportovnějším kouskům oblečení. Ve všech případech bychom měly vybírat z moderních a pohodlných materiálů, ať už jde o kolekci běžnou či společenskou. Nestyďme se tedy vystavovat naše rostoucí bříška a pojďme se zaměřit, jak nejlépe a kdy s nakupováním začít.

Kdy začít s výběrem a oblékáním těhotenského oblečení?

U každé nastávající maminky je začátek výběru a nákupů zcela odlišný. Jsou ženy, které nabírají na svých partií již v prvních týdnech a měsících těhotenství rychleji, než ženy u kterých kolikrát i v druhém trimestru nepoznáme, že děťátko čekají.

Základem veškerého sortimentu těhotenského oblečení je pohodlnost a lehkost, zejména bychom se měly soustředit na elastické, pletené materály, které jsou pro pomalu narůstající partie ty nejvhodnější, aby jste je mohla užívat v celém vašem průběhu těhotenství.

Co nám v šatníku určitě nesmí scházet?

Začneme tím, že budoucí maminky bývají v těhotenství citlivější, než obvykle. Musíme zase dbát na kvalitní materiály veškeré výbavy těhotenského oblečení. V novém šatníku nesmí chybět spodní prádlo, vhodná podprsenka v těhotenství je velmi důležitá.

Vybrat si správnou a užitečnou podprsenku nebude složité, důležité je, aby se lehce přizpůsobovala změnám tvaru poprsí a určitě neobsahovala kostice. Důležité jsou i těhotenské kalhotky, které se nejpraktičtěji nosí uplně beze švů, jsou pohodlné a dobře přiléhají. Pak už je jen na našem stylu jaké těhotenské šaty, kalhoty, svetříky, tuniky a kabátky nebudou chybět v naší maminkovské šatně.

Previous Jak vybrat a kdy začít nosit těhotenskou podprsenku
Next Jak se oblékat v těhotenství

About author

You might also like

Rodina

Mgr. J. Lorman: Stáří musí být otázkou volby – Sdružení Život 90 se už pěknou řádku let stará o spokojenost našich seniorů i o jejich bezpečí

Některým věcem se většina z nás nevyhne. Jednou z nich je stáří. Náš podzim života může mít mnoho podob. Díky vyššímu věku se stáváme v mnoha ohledech zranitelnějšími a citlivějšími.

Rodina

Predikované ovulace a mýtus 14. dne

Rada, kterou dostanete často, i od lékařů zní, že ovulace je ve 14. den menstruačního cyklu (14. den od prvního dne vašeho cyklu). Proto se některé ženy, rozhodnou mít sex

Rodina

Prolaktin

Pokud nepřichází otěhotnění z důvodu, že žena nemívá ovulaci, za 20 % z těchto případů je zodpovědný zvýšený prolaktin v ženském těle. Vlivem nadprodukce tohoto hormonu je narušen menstruační cyklus