Jak vybrat a kdy začít nosit těhotenskou podprsenku
10.1.2018 1055 Views

Jak vybrat a kdy začít nosit těhotenskou podprsenku

Hledáte radu ohledně toho, kdy začít nosit těhotenskou podprsenku a jakou si vůbec vybrat, aby nám co nejdéle sloužila a navíc poskytovala dokonalou oporu pro naše poprsí. Nemusíme snad dvakrát připomínat, že v průběhu těhotenství procházejí dámská prsa jistými změnami. Již po několika týdnech můžete zaznamenat zvětšování bradavek a dokonce se mohou objevovat i jednotlivé žilky. Zda jde o vaše úplně první těhotenství, počítejte s růstem prsou o jedno až dvě číslo košíčků. A právě tady nastává důležitá otázka, jak si vybrat vhodnou těhotenskou podprsenku, aby seděla a plnila veškeré své funkce.

Nastavitelné mateřské podprsenky

V průběhu těhotenství se prsa ženám neustále zvětšují. Právě z těchto důvodů dávají ženy přednost manuálně nastavitelným podprsenkám, které si tak velice snadno přizpůsobí své měnící se velikosti. Zabráníte tak nákupu stále dalším podprsenkám, které ve finále již ani nevyužijete.

Záleží tedy pouze na ženách samotných, pokud se rozhodnou pro nákup vždy nové podprsenky, či se nechají zlákat k objednání nastavitelných. Kromě zvětšování prsů dochází i ke zvětšování dvorců.

Podprsenky pro kojení

Po narození miminka se vše mění. Neodmyslitelnou součástí tohoto období přichází kojící podpsenka. Kvalitní produkt poznáte podle toho, jestli vám poskytne diskrétní kojení přímo z prsu. Při nákupu podprsenky pro těhotné platí obecná pravidla.

Nikdy si spodní prádlo nepořizujte s předstihem, zvláště pak podprsenku v době těhotenství. Pokaždé si jí vyzkoušejte a kupujte v aktuálním rozměrovém požadavku. Jen tak předejdete případným pozdějším potížím s nevhodnou velikostí. Špatně zvolená podprsenka může vytvářet otlačeniny a dokonce i bolet. Nebojte si podprsenky objednat přes internet, vyzkoušet je a ty nevhodné jednoduše vrátit, obchodník vám zaslané peníze vrátí nazpět.

Previous Několik užitečných rad - jak vybrat správný bazén
Next Jaké těhotenské oblečení je pro vás nejvhodnější?

About author

You might also like

Rodina

Dvojčata – početí, průběh těhotenství, porod

Dvojčata – početí, průběh těhotenství, porod Pokud spatříme dvojčata kráčející ruku v ruce na procházce městem, nedá nám, abychom se na ně neusmáli, a nejedna maminka si řekne: „Taky chci

Rodina

Plodné dny a neplodné dny

Chtěly byste miminko? Některé ženy otěhotní snadno, jiné se na to musí řádně připravit. Existují určitá pravidla, podle kterých se ženské tělo většinou chová. Menstruační cyklus, počínaje 1. dnem a

Rodina

Psychika v těhotenství

Těhotenství, porod a šestinedělí znamenají v životě ženy mnoho zásadních změn, které musí být zvládnuty v relativně krátké době. Psychika a duševní rovnováha v těchto situacích nepředstavují žádnou výjimku. Mnoho