Jak vybrat a kdy začít nosit těhotenskou podprsenku
10.1.2018 410 Views

Jak vybrat a kdy začít nosit těhotenskou podprsenku

Hledáte radu ohledně toho, kdy začít nosit těhotenskou podprsenku a jakou si vůbec vybrat, aby nám co nejdéle sloužila a navíc poskytovala dokonalou oporu pro naše poprsí. Nemusíme snad dvakrát připomínat, že v průběhu těhotenství procházejí dámská prsa jistými změnami. Již po několika týdnech můžete zaznamenat zvětšování bradavek a dokonce se mohou objevovat i jednotlivé žilky. Zda jde o vaše úplně první těhotenství, počítejte s růstem prsou o jedno až dvě číslo košíčků. A právě tady nastává důležitá otázka, jak si vybrat vhodnou těhotenskou podprsenku, aby seděla a plnila veškeré své funkce.

Nastavitelné mateřské podprsenky

V průběhu těhotenství se prsa ženám neustále zvětšují. Právě z těchto důvodů dávají ženy přednost manuálně nastavitelným podprsenkám, které si tak velice snadno přizpůsobí své měnící se velikosti. Zabráníte tak nákupu stále dalším podprsenkám, které ve finále již ani nevyužijete.

Záleží tedy pouze na ženách samotných, pokud se rozhodnou pro nákup vždy nové podprsenky, či se nechají zlákat k objednání nastavitelných. Kromě zvětšování prsů dochází i ke zvětšování dvorců.

Podprsenky pro kojení

Po narození miminka se vše mění. Neodmyslitelnou součástí tohoto období přichází kojící podpsenka. Kvalitní produkt poznáte podle toho, jestli vám poskytne diskrétní kojení přímo z prsu. Při nákupu podprsenky pro těhotné platí obecná pravidla.

Nikdy si spodní prádlo nepořizujte s předstihem, zvláště pak podprsenku v době těhotenství. Pokaždé si jí vyzkoušejte a kupujte v aktuálním rozměrovém požadavku. Jen tak předejdete případným pozdějším potížím s nevhodnou velikostí. Špatně zvolená podprsenka může vytvářet otlačeniny a dokonce i bolet. Nebojte si podprsenky objednat přes internet, vyzkoušet je a ty nevhodné jednoduše vrátit, obchodník vám zaslané peníze vrátí nazpět.

Previous Několik užitečných rad - jak vybrat správný bazén
Next Jaké těhotenské oblečení je pro vás nejvhodnější?

About author

You might also like

Rodina

Rh faktor budoucí maminky

Rh faktor byl objeven v roce 1940 Karlem Landsteinerem, který dělal testy na opicích rodu Macac – Rhesus. Rh faktorem rozlišujeme, zda je krev Rh pozitivní, tj. zda červené krvinky

Rodina

Spolehlivá metoda k určení ovulace a plodných dní.

Pomocí cyclotestu baby měříte prostřednictvím integrovaného měřícího senzoru svou tělesnou teplotu od prvního dne Vaší menstruace až do začátku neplodné fáze po ovulaci a to ráno bezprostředně po probuzení –

Rodina

Elegantné oblečenie pre tehotné do spoločnosti aj na potešenie partnera

Pôvab, elegancia a štipka vášne. Aj toto spojenie môže byť pre dámu aktuálne aj vtedy, ak je v očakávaní nového života. Tehotenstvo nie je žiadnym obmedzením, aby vyzerala stále neodolateľne