Jak vybrat a kdy začít nosit těhotenskou podprsenku
10.1.2018 709 Views

Jak vybrat a kdy začít nosit těhotenskou podprsenku

Hledáte radu ohledně toho, kdy začít nosit těhotenskou podprsenku a jakou si vůbec vybrat, aby nám co nejdéle sloužila a navíc poskytovala dokonalou oporu pro naše poprsí. Nemusíme snad dvakrát připomínat, že v průběhu těhotenství procházejí dámská prsa jistými změnami. Již po několika týdnech můžete zaznamenat zvětšování bradavek a dokonce se mohou objevovat i jednotlivé žilky. Zda jde o vaše úplně první těhotenství, počítejte s růstem prsou o jedno až dvě číslo košíčků. A právě tady nastává důležitá otázka, jak si vybrat vhodnou těhotenskou podprsenku, aby seděla a plnila veškeré své funkce.

Nastavitelné mateřské podprsenky

V průběhu těhotenství se prsa ženám neustále zvětšují. Právě z těchto důvodů dávají ženy přednost manuálně nastavitelným podprsenkám, které si tak velice snadno přizpůsobí své měnící se velikosti. Zabráníte tak nákupu stále dalším podprsenkám, které ve finále již ani nevyužijete.

Záleží tedy pouze na ženách samotných, pokud se rozhodnou pro nákup vždy nové podprsenky, či se nechají zlákat k objednání nastavitelných. Kromě zvětšování prsů dochází i ke zvětšování dvorců.

Podprsenky pro kojení

Po narození miminka se vše mění. Neodmyslitelnou součástí tohoto období přichází kojící podpsenka. Kvalitní produkt poznáte podle toho, jestli vám poskytne diskrétní kojení přímo z prsu. Při nákupu podprsenky pro těhotné platí obecná pravidla.

Nikdy si spodní prádlo nepořizujte s předstihem, zvláště pak podprsenku v době těhotenství. Pokaždé si jí vyzkoušejte a kupujte v aktuálním rozměrovém požadavku. Jen tak předejdete případným pozdějším potížím s nevhodnou velikostí. Špatně zvolená podprsenka může vytvářet otlačeniny a dokonce i bolet. Nebojte si podprsenky objednat přes internet, vyzkoušet je a ty nevhodné jednoduše vrátit, obchodník vám zaslané peníze vrátí nazpět.

Previous Několik užitečných rad - jak vybrat správný bazén
Next Jaké těhotenské oblečení je pro vás nejvhodnější?

About author

You might also like

Rodina

Endometrióza – Endometrium

Endometrióza je častá, ale málo známá gynekoložka nemoc. Je to jedna z nejčastějších gynekologických nemocí. Přesto ji ženy téměř neznají. Výjimkou není ani to, že ji lékaři špatně diagnostikují, a

Rodina

Kdy má provedení IVF naději na úspěch?

Žena není starší než 45 let, Děloha a alespoň jeden vaječník jsou funkční, V spermiogramu muže jsou prokázány spermie, nebo jsou alespoň tvořeny ve varlatech. Jak IVF probíhá? In vitro

Rodina

Ideální móda v těhotenství

Přiletěl čáp, jste šťastná a těšíte se na děťátko? Vaše postava se nyní krok po kroku začne patrně měnit, proto bude potřeba se s narůstajícím bříškem zaměřit se na svůj