Jak vybrat a kdy začít nosit těhotenskou podprsenku
10.1.2018 930 Views

Jak vybrat a kdy začít nosit těhotenskou podprsenku

Hledáte radu ohledně toho, kdy začít nosit těhotenskou podprsenku a jakou si vůbec vybrat, aby nám co nejdéle sloužila a navíc poskytovala dokonalou oporu pro naše poprsí. Nemusíme snad dvakrát připomínat, že v průběhu těhotenství procházejí dámská prsa jistými změnami. Již po několika týdnech můžete zaznamenat zvětšování bradavek a dokonce se mohou objevovat i jednotlivé žilky. Zda jde o vaše úplně první těhotenství, počítejte s růstem prsou o jedno až dvě číslo košíčků. A právě tady nastává důležitá otázka, jak si vybrat vhodnou těhotenskou podprsenku, aby seděla a plnila veškeré své funkce.

Nastavitelné mateřské podprsenky

V průběhu těhotenství se prsa ženám neustále zvětšují. Právě z těchto důvodů dávají ženy přednost manuálně nastavitelným podprsenkám, které si tak velice snadno přizpůsobí své měnící se velikosti. Zabráníte tak nákupu stále dalším podprsenkám, které ve finále již ani nevyužijete.

Záleží tedy pouze na ženách samotných, pokud se rozhodnou pro nákup vždy nové podprsenky, či se nechají zlákat k objednání nastavitelných. Kromě zvětšování prsů dochází i ke zvětšování dvorců.

Podprsenky pro kojení

Po narození miminka se vše mění. Neodmyslitelnou součástí tohoto období přichází kojící podpsenka. Kvalitní produkt poznáte podle toho, jestli vám poskytne diskrétní kojení přímo z prsu. Při nákupu podprsenky pro těhotné platí obecná pravidla.

Nikdy si spodní prádlo nepořizujte s předstihem, zvláště pak podprsenku v době těhotenství. Pokaždé si jí vyzkoušejte a kupujte v aktuálním rozměrovém požadavku. Jen tak předejdete případným pozdějším potížím s nevhodnou velikostí. Špatně zvolená podprsenka může vytvářet otlačeniny a dokonce i bolet. Nebojte si podprsenky objednat přes internet, vyzkoušet je a ty nevhodné jednoduše vrátit, obchodník vám zaslané peníze vrátí nazpět.

Previous Několik užitečných rad - jak vybrat správný bazén
Next Jaké těhotenské oblečení je pro vás nejvhodnější?

About author

You might also like

Rodina

Hmotnostní přírůstek v těhotenství.

Bříško roste a s ním i nejistota: Kolik by těhotné ženy měly jíst a kolik je už příliš? Nezdravé stravování během těhotenství může mít negativní účinky na nenarozené dítě. To,

Rodina

Děti v ústavech nezadržujeme – Z kojeneckých ústavů přechází do dětských domovů jen minimum dětí

Poslední dobou bylo spácháno několik závažných trestných činů, které měly na svědomí nezletilé „děti“. Tím se zvýšil nebývale zájem médií a veřejnosti o tuto problematiku. Ovšem soudě pouze podle informací

Rodina

Těhotná a nemocná: Jak léčit chřipku, nachlazení či herpes v těhotenství?

Těhotenství je velmi citlivým obdobím pro ženu. Každá milující budoucí maminka se snaží více dbát na to, jak se stravuje a celkově na vše, co dělá, aby neublížila děťátku. No