Ideální móda v těhotenství
25.1.2018 711 Views

Ideální móda v těhotenství

Přiletěl čáp, jste šťastná a těšíte se na děťátko? Vaše postava se nyní krok po kroku začne patrně měnit, proto bude potřeba se s narůstajícím bříškem zaměřit se na svůj šatník. Cítit se pohodlně v těhotenství je základem pro každou nastávající maminku. Pokud pozorujete, že se vaše postava začíná měnit intenzivněji, pak není problém vybrat si vyhovující těhotenskou módu, která vám bude zaručeně slušet. Pohodlné volné halenky, těhotenské šaty, kalhoty ale také těhotenské spodní prádlo bude v tomto nezapomenutelném období sexy. Více informací o ideální těhotenské módě najdete na dětské aukci.

Těhotenské šaty

Těhotenské šaty nesmí chybět ve vašem šatníku, ani sebe-volnější halenka vám nenahradí ten uvolňující pohodlný pocit, který se vám dostaví právě v těchto okouzlujících šatech. Neopomínejme taktéž těhotenské šaty společenské, ve kterých budete daleko více sexy, než si myslíte.

Čeká vás oslava nebo jste pozvaná na společenskou akci, návštěvu či večeři? Věřte, že i s vaším bříškem budete okouzlující hvězda ve společenských elegantních šatech. Jestli máte obavy z otoků nohou, pak si nelámejte hlavu s obuví bez podpatků, takové jemné baletky budou perličkou k působivým šatům.

Jak vybrat ideální kalhoty v těhotenství

V prvním trimestru těhotenství určitě můžeme nosit veškeré typy kalhot a riflí. Postupem času, kdy nám bříško narůstá bude nejpohodlnějším a taktéž elegantnějším řešením zvolit kalhoty elastické či legíny.

Přála by jste se cítit v těhotenství přitažlivá i v riflích? Nelámejte si hlavu tím, že by nebyly pohodlné zda, že by vás snad utěsňovaly. V dnešní době kvalitní internetové obchody nabízejí vysokou škálu těhotenských moderních riflích, které vás promění v nezapomenutelný objekt a stanete se v očích mnoha pánů jedinečnou. Těhotenství neuzavírá cestu ke kráse, jen podsouvá alternativní trend oblékání.

Previous Jak se oblékat v těhotenství
Next Japonské topoly hudbou budoucnosti

About author

You might also like

Rodina

Cestujte na vlastní pěst

Naberte odvahu a zkuste to. Možná vás kouzlo nezávislého cestování zláká natolik, že dáte navždy sbohem nabídkám cestovních kanceláří a bude záležet jen na vás, kam, kdy a za kolik.

Rodina

Plán přežití na dovolenou s dětmi

Jak přežít dovolenou s dětmi? V duševním i fyzickém zdraví myslím. Možná vám to nepřijde jako problém, ale já jsem se až životní zkušeností naučila, že není třeba očekávat příliš

Rodina

Kouření v těhotenství ohrožuje zdraví dítěte

Podle studie amerického Národního institutu pro výzkum drogových závislostí jsou děti kuřaček vzpurnější a chovají se rizikověji, experimentují s tabákem již kolem 10. roku života a v dospívání trpí úzkostnými