Dřevěné podlahy pro náročnou klientelu
21.10.2017 885 Views

Dřevěné podlahy pro náročnou klientelu

Dřevěné podlahy jsou po právu spojovány s luxusem a vytříbený vkusem. Tento ryze přírodní materiál se používá již od nepaměti a doposud ho nedokázalo nic předčít. Příroda nám v této oblasti dává jasně najevo, že jde o nepřekonatelnou komoditu, stejně tak jako v moderním odvětví kůže. Dřevěné podlahy řadíme do nejlukrativnějších oblastí, kam nahlížejí výhradně klienti s navýšenými požadavky na životnost, kvalitu a vzhled celkového interiéru. Říkáte, že stojíte na rozcestí a netušíte kudy vaše budoucí kroky ubrat? Možná vás inspirují nevyvratitelné výhody dřevěné podlahy a ve finále se pro tento typ podlahové krytiny rozhodnete.

Hlavní předností dřevěné podlahy je životnost

Dřevěné podlahy oplývají několikanásobně vyšší životností, než je tomu třeba u laminátové podlahy. Tato životnost navíc vyváží i vyšší pořizovací náklady, protože dřevěná podlaha je prvkem na celý život.

Jakmile se vám bude zdát povrch opotřebovaný či bude projevovat známky poškození, není nic snažšího, než podlahu přebrousit a nalakovat. Rázem se tak stane jako by byla před několika dny zcela nově položena.

Dřevěné podlahy jako neopakovatelný zážitek

Při vstupu do jakékoliv místnosti, kde se prezentuje dřevěná podlaha ihned pocítíte ten rozdíl. Na jedné části ucítíte typickou přírodní vůni a na straně druhé nadčasový komfort. Tento typ podlahy je praktický pro všechny typy klientů hledající mimořádnou kvalitu, pevnost, tepelné a akusticky izolační vlastnosti.

Vyberte si dřevěnou podlahu od předních výrobců, mez i které rozhodně patří Magnum. Podle daného druhu dřevin v nabízené kolekci se vyrábějí z evropských, asijských i exotických dřevin. Nezapomíná se ani na africké či jihoamerické dřeviny prvotřídních kvalit.

Previous Nejžádanější krytinou jsou plovoucí podlahy
Next Výhody dřevěné podlahy

About author

You might also like

Bydlení - Reality

Rodinné domy na klíč přinášejí své výhody

Aktuální neúprosná doba je časově velmi nákladná.Finance sehrávají nejdůležitější roli v našem životě. Právě z těchto důvodů je čas velice choulostivou otázkou při výstavbě rodinného domu. Asi každý by si

Bydlení - Reality

Plánujeme zahradu. Sezóna se blíží

Jak se to říká? Dobrý plán je padesát procent úspěchu? Nuž tak či onak, platí to iv případě naší zahrady. Sezóna se totiž neoddiskutovatelně blíží a my bychom už měli

Bydlení - Reality

Podsvícené stoly jako stvořené pro párty

Žádná oslava se neobejde bez toho, aby se na stole, stěnách nebo pod stropem nenacházela nějaká speciální ozdoba. Přelom let se pokládá za významnou a zejména kolektivní oslavovanou událost, která