Dřevěné podlahy pro náročnou klientelu
21.10.2017 804 Views

Dřevěné podlahy pro náročnou klientelu

Dřevěné podlahy jsou po právu spojovány s luxusem a vytříbený vkusem. Tento ryze přírodní materiál se používá již od nepaměti a doposud ho nedokázalo nic předčít. Příroda nám v této oblasti dává jasně najevo, že jde o nepřekonatelnou komoditu, stejně tak jako v moderním odvětví kůže. Dřevěné podlahy řadíme do nejlukrativnějších oblastí, kam nahlížejí výhradně klienti s navýšenými požadavky na životnost, kvalitu a vzhled celkového interiéru. Říkáte, že stojíte na rozcestí a netušíte kudy vaše budoucí kroky ubrat? Možná vás inspirují nevyvratitelné výhody dřevěné podlahy a ve finále se pro tento typ podlahové krytiny rozhodnete.

Hlavní předností dřevěné podlahy je životnost

Dřevěné podlahy oplývají několikanásobně vyšší životností, než je tomu třeba u laminátové podlahy. Tato životnost navíc vyváží i vyšší pořizovací náklady, protože dřevěná podlaha je prvkem na celý život.

Jakmile se vám bude zdát povrch opotřebovaný či bude projevovat známky poškození, není nic snažšího, než podlahu přebrousit a nalakovat. Rázem se tak stane jako by byla před několika dny zcela nově položena.

Dřevěné podlahy jako neopakovatelný zážitek

Při vstupu do jakékoliv místnosti, kde se prezentuje dřevěná podlaha ihned pocítíte ten rozdíl. Na jedné části ucítíte typickou přírodní vůni a na straně druhé nadčasový komfort. Tento typ podlahy je praktický pro všechny typy klientů hledající mimořádnou kvalitu, pevnost, tepelné a akusticky izolační vlastnosti.

Vyberte si dřevěnou podlahu od předních výrobců, mez i které rozhodně patří Magnum. Podle daného druhu dřevin v nabízené kolekci se vyrábějí z evropských, asijských i exotických dřevin. Nezapomíná se ani na africké či jihoamerické dřeviny prvotřídních kvalit.

Previous Nejžádanější krytinou jsou plovoucí podlahy
Next Výhody dřevěné podlahy

About author

You might also like

Bydlení - Reality

Pisoáry v koupelně: Poznejte jejich výhody

Dilema nahoru či dolů je stará téměř stejně jako ta o slepici a vejci. Spor týkající se zvedání a sklápění záchodové desky je v rodinách velmi častý. A přitom je

Bydlení - Reality

Jak si pěkně zpříjemnit vybavení domu?

Stavíte či rekonstruujete své nové obydlí? Přejete si mít své vybavení domu líbivé, útulné a především praktické? Máte už vymalováno, rozestavěný nábytek a stále cítíte, že to není úplně ono.

Bydlení - Reality

Podlaha v kuchyni: Buďte nároční

Kuchyňská linka, okno, stůl se židlemi a podlaha – takto nějak vede dráha našeho pohledu při vstupu do kuchyně. Dokonalý vzhled získá kuchyň jen tehdy, pokud pečlivě dohlédneme na každý