Binární obchodování opcí
8.9.2016 1724 Views

Binární obchodování opcí

Binární opce patří do standardní nabídky investičních nástrojů již několik let, přesto jsou stále spojeny s několika mýty, které je v očích některých lidí zbytečně démonizují.

Míru nedorozumění, která může vzniknout, lze ilustrovat na zákazech obchodování s binárními opcemi v Belgii a Izraeli. Ačkoliv jsou opce spojené se stejnými podkladovými aktivy jako všechny ostatní investiční nástroje, a tudíž pohyb cen není náhodný, vyvolaly u regulátorů ve zmíněných zemích zásadní odpor, i když vyložený hazard nebo sázení povolené zůstává.

Jak je to možné? Jednoznačně za to můžou podvody s binárními opcemi, kterých je nespočetné množství a kterých každým dnem přibývá. Opce jsou v tomto případě jen obětí, nicméně někteří lidé nedokáží v tomto ohledu rozlišovat.

Přitom podstata podvodů je jednoduchá a využívá se ve všech odvětvích. Když chtějí podvodníci něco prodat a chtějí maximalizovat zisky, o svém produktu prostě lžou. Ať už je to prací prášek, pasta na zuby nebo binární opce, princip je pořád stejný.

V případě finančního investování postupují tak, že klientům slíbí pravidelné zisky z obchodování prostřednictvím automatizovaného programu nebo obchodních signálů. Tak je přimějí k obchodování u určitého brokera, za což dostanou zprostředkovatelskou provizi. Obchodní program či signály jsou pak pochopitelně bezcenné a peníze obchodníků prodělají.

Binární opce jsou pak démonizované jako nástroj, se kterým lidé prodělávají peníze. Ve skutečnosti se ale stali jen obětí klamavé reklamy na určitý produkt, což se děje každý den ve všech odvětvích.

Na co si tedy dávat pozor a jak se podvodům tohoto typu vyhnout? V první řadě je třeba používat zdravý rozum. Pokud někdo nabízí, že nám bude vydělávat peníze zadarmo, je něco v nepořádku. V takovém případě je už třeba jen sledovat, co je jeho motivem. Jak často zjistíme, je to nasměrovat nás k určitému brokerovi k založení účtu a vložení peněz.

Ale nemusí se ani jednat o opce, obecně platí, že peníze prostě zadarmo nejsou, takže pokud nás chce někdo zdánlivě zadarmo obdarovat finančními prostředky, nezávisle na jejich zdroji je extrémně pravděpodobné, že čelíme podvodu.

Pokud něco vypadá příliš dobře na to, aby to byla pravda, pravda to není. Tohle pořekadlo jednoznačně platí ve světě finančních investic. Podvodníci dokáží falšovat výpisy z účtů, zkušenosti uživatelů a další věci, aby nás přesvědčili, ale nikdy nedokážou zamaskovat základní fakt, že po registraci budou od nás chtít peníze, i když od začátku tvrdí, že nám je vydělají.

Takže pokud si budeme hlídat vlastní peněženku a účet, dříve nebo později investiční podvod odhalíme. K binárnímu obchodování opcí je třeba přistupovat zodpovědně, cesta ke skutečnému úspěchu vede přes učení, testování a budování vlastní obchodní strategie.

Previous Délka trvání těhotenství a výpočet porodu
Next První příznaky těhotenství

About author

You might also like

Tiskové zprávy

Windows 7 nyní ještě levněji

Máte doma na svém počítači systém Windows XP a chcete upgrade na Windows 7. A nechcete utrácet velkou sumu za Windows Vista nebo Windows 10. Pokud ano, tak právě pro

Tiskové zprávy

Senát vrátil PS návrh zákona o nemocenském pojištění

Senát vrátil Poslanecké sněmovně návrh zákona o nemocenském pojištění. Tento krok v žádném případě neznamená jeho zamítnutí. Horní komora Parlamentu novou právní normu podpořila, ale doporučila v rámci pozměňovacích návrhů

Tiskové zprávy

Rychlá půjčka

Dnes pro Vás máme článek na téma finance a půjčky. Pokud Vás tato oblast zajímá, tak pro Vás máme užitečné rady a tipy. Rychlé půjčky jsou pohodlným a dostupným finančním